Den dětí ve školní družině

Den dětí ve školní družině

Děti ze školní družiny si užily Den dětí s předstihem už 31. května. Dlouho se těšily, že si tentokrát zasoutěží v několika sportovních disciplínách. Nejdříve však museli prokázat teoretické znalosti, po jejichž zdolání se pak na školním hřišti pustili do sportovního klání. Počasí jim přálo, bylo slunečné odpoledne, a tak s bojovností sobě vlastní všichni úspěšně absolvovali šest náročných disciplín (viz fotogalerie). K tomu, že si děti mohly sportovní zápolení dosyta užívat, přispělo několik členů školního klubu, kteří měli na starosti jednotlivá stanoviště a zápisy sportovních výsledků soutěžících. Všem zúčastněným je třeba za toto energií nabité odpoledne poděkovat.

Vyhlášení výsledků soutěže sice proběhlo až 3. června, vítězové si však na něj rádi počkali.

1. místo vybojoval Ondřej Szturcek, 2. místo obsadil Jakub Jan Mitrenga a 3. místo za svůj sportovní výkon získal Alexandr Bartoň. Všem vítězům gratulujeme a ostatním soutěžícím děkujeme za jejich sportovního ducha a úsilí.

Marie Bijoková, Helena Korčová, Naděžda Rzymanová a Bc. Nikola Zarembová, vychovatelky ŠD a ŠK

Fotogalerie

 

 

Podobné aktuality

V Anglii jsme nezmokli

V Anglii jsme nezmokli

Anglie, součást Velké Británie, je jedna z nejkrásnějších zemí, které jsem kdy navštívila. Přestože jsme tam byli jen několik dní, hodně jsme toho...

Publikováno