Barevný minivolejbal dvojic již podruhé

V úterý 9. 4. 2019 jsme se podruhé sešli, abychom změřili síly v barevném minivolejbalu dvojic. Soupeřili mezi sebou žáci první a druhé třídy základních škol povodí Stonávky (ZŠ Ropice, ZŠ Smilovice, ZŠ Třanovice, ZŠ Komorní Lhotka, ZŠ Hnojník).

Utkalo se společně 15 dvojic, každou školu reprezentovaly tři dvojice. Z žáků naší školy se nejlépe umístila dvojice Liliana Školová a Alexander Bartoň, kteří skončili na pátém místě. Na šestém místě se umístili Matěj Kaderka společně s Matějem Nalewajkou. Gratulujeme! Z první třídy statečně bojovali Jakub Podermański a Jakub Cymorek, velice děkujeme za jejich účast v soutěži.

V celkovém pořadí se na 1. místě a 2. místě umístily dvojice ze ZŠ Smilovice a na 3. místě skončila dvojice ze ZŠ Ropice. Během turnaje vládla příjemná soutěživá atmosféra, všichni žáci během tohoto dopoledne opět posílili sportovního ducha. Někteří si minivolejbal zkusili poprvé, někteří již předváděli výkony jako zkušení hráči.

Poděkování patří rovněž  p. Chrobákovi za realizaci celého projektu Barevný minivolejbal. Těšíme se na další soutěžní kolo.