Informace pro rodiče budoucích šesťáků z jiných škol

Informace pro rodiče budoucích šesťáků z jiných škol

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci,

je to již druhý týden, kdy se žáci 1. stupně vrátili k prezenční výuce a Vy jste si konečně snad trochu vydechli. I přes pokračující omezení související s epidemickou situací je ovšem nutné řešit některé záležitosti. Jednou z nich je rozhodnutí, ve které základní škole bude Vaše dítě pokračovat v plnění povinné školní docházky. Tradičně se s dětmi a rodiči setkáváme na Dni otevřených dveří, což nám nikomu letos bohužel nebylo umožněno. Zatím Vám informace o naší škole nemůžeme sdělit osobně na schůzce ve škole, proto tak činíme alespoň touto cestou.

Tradičně začátkem měsíce června probíhá společná schůzka nových žáků, rodičů a našich učitelů, kde se všichni zájemci mají možnost blíže se seznámit se školou, prohlédnout si její prostory, poznat nové učitele svých dětí. Nikdo z nás ovšem neví, jak vše bude letos probíhat, zda se budeme moci sejít společně. Pokud to situace dovolí, rádi Vás přivítáme osobně, provedeme školou a zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se vzdělávání u nás. V případě, že nám to vládní omezení neumožní, proběhne schůzka alespoň on-line prostřednictvím videohovoru.

Jsme školou s certifikátem „Rodiče vítáni“. Prioritou je pro nás kvalitní a úspěšné vzdělávání, dobré mezilidské vztahy, důvěryhodná a přátelská atmosféra mezi všemi účastníky vzdělávání – dětmi, rodiči a zaměstnanci naší školy. Malou ochutnávku ze života naší školy naleznete zde: 

V případě, že jste se rozhodli pro další vzdělávání na naší škole, vyplňte prosím níže přiložené formuláře:

  • Žádost o přestup žáka do 6. ročníku
  • Volitelný předmět

Tyto dokumenty zašlete prosím do 30. dubna 2021 na sekretariát školy:

  • naskenované e-mailem na adresu sekretariat@zshnojnik.com
  • poštou na adresu školy Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník 120, 739 53 Hnojník,
  • nebo vložte do poštovní schránky u vchodu do budovy školy.

Pokud budete mít požadavek na zařazení svého dítěte do určité třídy (zachování ve stávajícím kolektivu nebo naopak požadujete jiný třídní kolektiv), uveďte toto prosím do přihlášky.

Na spolupráci se těší

Mgr. Dagmar Tobolová, ředitelka školy
a kolektiv pedagogů  MZŠ a MŠ Hnojník

 

Přílohy PDF:

Přílohy Word:

Podobné aktuality

Provoz školy od 10. května

Provoz školy od 10. května

Vážení rodiče, milí žáci, konečně jsme se dočkali alespoň částečného návratu žáků do škol. Od 10. května 2021 je umožněna na základních školách...

Publikováno