Na naší škole máme atletické talenty

Dne 9. května se za velmi špatného počasí konaly atletické závody – Pohár rozhlasu v Třinci. Vybraní žáci si na vlastní kůži vyzkoušeli, že se soutěží za jakéhokoliv počasí, a to i za deště či v zimě. Podmínky však byly pro všechny závodníky stejné. Ačkoli jsme jako družstvo na závodech neuspěli, měli jsme pár pěkných úspěchů jako jednotlivci. Jako velký talent se ukázala Natálie Ernstová, která s velkým náskokem vyhrála běh na 600 m. V běhu na 60 m byla druhá a ve skoku do výšky se dělila o 3. místo. Dále se na pěkném 4. místě ve vrhu koulí umístila Nikol Biaľoňová  a na 2. místě Dominik Fober. Všichni závodníci ze sebe vydali jen to nejlepší a mnozí prvně okusili atmosféru závodu na atletickém stadionu.