Oslava  Dne matek  

Oslava  Dne matek  

Dne 17. května 2018 jsme v prostorách tělocvičny školy oslavili Svátek matek kulturním vystoupením, které si připravili žáci pod vedením svých učitelů. Před samotným zahájením kulturního programu byly všechny maminky obdarovány perníkovým srdcem.

Program byl zahájen úvodním představením žáků divadelního kroužku, kteří vystupovali s krásným příběhem s nádechem moudrých zákonů přírody. Na pódiu pak vystoupili žáci školního sboru II. stupně se dvěma známými písněmi Stand by me od Bena E. Kinga a Let it be anglické skupiny Beatles.

V následující části programu předvedli své herecké a pěvecké dovednosti žáci dramatického kroužku a školního sboru I. stupně. Obě uvedená představení byla vzájemně prodchnuta známým příběhem O Červené Karkulce a písněmi Červená Karkulka a Mravenčí ukolébavka autorů Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Kulturní část programu završila svou vítěznou soutěžní písní How Far I´ll Go ze známého animovaného filmu Odvážná Vaiana Nikol Bialoňová z 8. A a v samotném závěru naši žáci odměnili maminky svými výrobky – přáníčky a keramickými zápichy do květináčů.

O ozvučení se postarali bratři Svobodovi, tímto jim děkujeme. Děkujeme také všem účinkujícím za pěkná vystoupení, všem učitelům za přípravu a samozřejmě děkujeme rovněž všem maminkám a ostatním hostům, kteří se přišli podívat a strávili s námi pěkné pozdní odpoledne.¨

Mgr. Petra Kufová

Fotogalerie