Výsledek zápisu k základnímu vzdělávání ve školním roce 2020/2021

Výsledek zápisu k základnímu vzdělávání ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci žáků,

níže je zveřejněn výsledek zápisu dětí do 1. třídy naší základní školy.

Písemné rozhodnutí o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání si můžete vyzvednout na sekretariátě školy vždy v pondělí a ve středu  v době od 8:00 – 13:00, nebo při osobním setkání na níže uvedené plánované schůzce (termín Vám bude oznámen).

Jak již bylo uvedeno, motivační část zápisu byla mimořádným opatřením vlády zrušena. Dle aktuálních informací  bude od 24. 5. 2020 částečně obnoven provoz školy pro žáky 1. stupně. Nicméně tento provoz  bude mít výrazná omezení doprovázená přísnými hygienickými opatřeními, včetně omezení počtu osob. Nechceme nikoho ohrozit, proto slíbená motivační část zápisu pro děti proběhne až v době, kdy nám to vývoj situace umožní. Informaci o termínu společného setkání obdržíte e-mailem.  Zároveň  proběhne informační schůzka, kde Vás i děti seznámíme s novou paní třídní učitelkou, s organizací a chodem školy a zodpovíme všechny Vaše otázky týkající se vzdělávání.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru, budoucím prvňáčkům přejeme krásné prázdniny, šťastný vstup do školy, mnoho zdraví, úspěchů, nových kamarádů a společných zážitků.

Těšíme se na spolupráci!

Mgr. Dagmar Tobolová, ředitelka školy
a kolektiv zaměstnanců