Příměstský tábor

Příměstský tábor

Vážení rodiče, milé děti,

po úspěšném ohlase z minulého školního roku jsme vyšli vstříc Vašemu  přání a i v tomto roce uspořádáme příměstský tábor.

Pojďte s námi prožít týden plný čar a kouzel. Zaručujeme vám, že pro děti bude toto léto díky našemu táboru jednoznačně kouzelné. Stanou se z nich kouzelníci a prožijí opravdová dobrodružství, osobně se potkají se zajímavými magickými postavami, nehlédnou do knihy čar a kouzel a osvojí si nejrůznější zaklínadla, naučí se létat na koštěti a zahrají si famfrpál. Připraveno je toho mnoho a je na co se těšit! Tak už neváhejte, vyplňte dětem přihlášku a získejte pro ně jízdenku do školy čar a kouzel, aby se mohly vydat vstříc dobrodružství.

Příměstský tábor se bude konat v týdnu od 11. 7. do 15. 7. 2022, a to vždy od 7:00 hod do 16:00hod., je určen pro děti prvního stupně MZŠ Hnojník.

Bližší informace obdržíte u hlavní vedoucí příměstského tábora – vychovatelky Kateřiny Malo (I. oddělení ŠD – Lvíčata).

Těšíme se na vás 😊

Kouzelný týden plakátek-page-001

 

Podobné aktuality

Rozvíjej se, poupátko

Rozvíjej se, poupátko

Již tradičně se naši žáci zúčastnili pěvecké soutěže “Rozvíjej se, poupátko” ve Stříteži, kde si změřili své síly nebo spíše hlasy  s dalšími...

Publikováno
Příroda kolem nás …

Příroda kolem nás …

… je název soutěže o znalostech naší přírody. Vyhlašuje ji Český svaz včelařů spolu s Českomoravskou mysliveckou jednotou, Českým rybářským...

Publikováno