Ředitelské volno ve čtvrtek 24. 3. 2022

Ředitelské volno ve čtvrtek 24. 3. 2022

Vážení rodiče,

dovoluji si Vám oznámit, že na základě § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, vyhlašuji dne 24. 03. 2022 z provozních důvodů ředitelské volno pro žáky naší školy.

Provoz ve školní jídelně, školní družině i mateřské škole bude tento den rovněž přerušen.

Důvodem vyhlášení ředitelského volna je opět přerušení dodávky vody dne 24. 03. 2022 v době od 7:00 do 21:00 v obci Hnojník. V uvedeném termínu bude probíhat oprava poruch na hlavním přivaděči vody. Jedná se o akci Severomoravských vodovodů a kanalizací.

  • Obědy budou hromadně odhlášeny všem žákům ZŠ i dětem MŠ.
  • Ředitelské volno je vyhlášeno pro celou školu včetně mateřské, s výjimkou dětí, které se zúčastní exkurze do Ostravy (viz níže uvedená alternativa).

Velmi nás tato situace mrzí, protože jsme si vědomi komplikací, které Vám uzavření provozu přinese. Bohužel nejsme schopni to nijak ovlivnit. Proto alespoň pro rodiče dětí 1. stupně nabízíme variantu zajištění náhradního programu.

  • Pro děti 1. stupně jsme objednali dopolední program v Ostravě ve Světě techniky U2, kde by v doprovodu animátorů navštívili interaktivní expozici Světa techniky a zhlédli 3D kino Tajemný Pacifik.
  • Bližší informace byly rodičům dětí zaslány emailem.
  • V případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Dagmar Tobolová, ředitelka školy
a kolektiv zaměstnanců

Podobné aktuality

Rozvíjej se, poupátko

Rozvíjej se, poupátko

Již tradičně se naši žáci zúčastnili pěvecké soutěže “Rozvíjej se, poupátko” ve Stříteži, kde si změřili své síly nebo spíše hlasy  s dalšími...

Publikováno