Vánoce v naší škole

Vánoce v naší škole

První prosincový den se na naší škole nesl ve znamení tradičního Dne otevřených dveří. V průběhu dopoledne mohli žáci pátých ročníků z okolních škol nahlédnout do výuky a vyzkoušet si netradiční činnosti, které pro ně připravili učitelé ve spolupráci s žáky 1. a 2. stupně.

Stanoviště byla rozmístěna po celé škole, příchozí navštívili vyučující, v jejichž režii probíhaly zábavné chemické a fyzikální pokusy, přírodovědná bádání, matematické hry, dále je mohlo pobavit společné pěvecké a taneční vystoupení v hudebně, anglické divadlo a vědomostní kvízy nebo výtvarné činnosti ve školním klubu. Na své si přišli i sportovci, kteří se zúčastnili florbalového utkání. Po sportovním výkonu se mohli občerstvit výbornými pochoutkami v kavárničce. V rámci návštěvy knihovny poznali práci paní knihovnice a redakčního týmu našeho školního časopisu.

Ve 14.00 hod. začal v prostorách malé tělocvičny vánoční jarmark, kde mohli návštěvníci nasát příjemnou atmosféru začínajícího adventu a nakoupit malé dárečky pod vánoční stromeček.

Jsme rádi, že se akce vydařila a těšíme se zase příští rok!

Zaměstnanci a žáci MZŠ Hnojník

http://zshnojnik.rajce.idnes.cz/Vanocni_jarmark%2C_Den_otevrenych_dveri_2017/