Turnaje ve vybíjené – žijeme sportem

Turnaje ve vybíjené – žijeme sportem

16. prosince a 13. ledna se konal 1. ročník turnaje v Dodgeballu. Tato hra je speciální druh vybíjené, ve které stojí proti sobě 2 družstva s pěti hráči a vzájemně se snaží vybíjet. V této hře není nejdůležitější střelba jako u klasické vybíjené, ale důležitější je chytání míče. Turnajů se zúčastnilo celkem 9 třídních kolektivů – přes 50 hráčů a hráček. Turnaj díky velkému počtu zúčastněných tříd musel být rozdělen do dvou hracích dnů.
V kategorii 6. -7. ročník zvítězila třída 7.C, na druhém místě se umístila třída 6.A a třetí místo vybojovala třída 7.B. V kategorii 8. – 9. ročník zvítězila s naprostým přehledem třída 9.A, druhé místo obsadila třída 8.B a třetí místo získala třída 9.C. Vítězové byli odměněni sladkostmi a diplomy.
Děkuji všem hráčům za účast na turnajích, za předvedené výkony a skvělé sportovní chování. SRPŠ pak za odměny pro hráče.

Sportu zdar a vybíjené zvláště!

Mgr. Jiří Šmahlík

Fotogalerie

Podobné aktuality

Jarní prázdniny 2023

Jarní prázdniny 2023

Milí žáci, vážení rodiče, pololetní vysvědčení je za námi, v pátek dne 3. 2. 2023 jsou pololetní prázdniny. Od pondělí 6. 2. 2023 začínají...

Publikováno
Dětský karneval

Dětský karneval

Dne 19. 1. 2023 pořádalo SRPŠ ve spolupráci se ZŠ Hnojník dětský karneval. O skvělou zábavu se postarali “Klauni na volné noze” . Rodičům i dětem...

Publikováno