Vážení a milí rodiče,

srdečně Vás všechny  zveme na oblíbený Vánoční benefiční koncert našich žáků a žáků polské základní školy. Tradičně proběhne ve spolupráci a pod záštitou pana děkana Mons. Mgr. Rudolfa Sikory.

Koncert se koná ve čtvrtek 15. 12. 2022 od 16:30 hod. v římskokatolickém kostele Nanebevzetí Panny Marie v Hnojníku.

Zastavme se v tom každodenním shonu předvánočního období a pojďme se společně zaposlouchat do vánočních písní, které nám zpříjemní období adventu.

Výtěžek benefičního koncertu bude věnován na pomoc sestřičkám Wijackým. Více se o děvčátkách můžete dozvědět zde  http://www.kajkamimi.cz/o-nas

Společně můžeme přispět ke splnění obrovského přání  děvčátek – chtějí se naučit chodit, a mluvit.  Potřebují absolvovat intenzivní a účinnou rehabilitační léčbu ve speciálním stabilizačním oblečku.  Léčba je však velmi drahá a je nutné absolvovat ji několikrát ročně. Bohužel ji nehradí žádná zdravotní pojišťovna. Získané finanční prostředky tak budou využity na rehabilitaci pohybového ústrojí.

Advent je dobou rozjímání, dobročinnosti a klidu. Přejeme všem lidem dobré vůle, aby se tato slova stala skutečností, aby se na chvíli zastavili v tom předvánočním shonu a prožili krásné období plné sounáležitosti, porozumění a lásky.

Těšíme se setkání.

Žáci a zaměstnanci MZŠ Hnojník